Infolinia : pon. – pt. 8:00 – 20:00 | +48 534 021 292 | +48  790 877 764 

Twój dom w paczce

Ekologiczny. Energooszczędny. Ekonomiczny.
Gotowy projekt. Komplet materiałów budowlanych. Zalecenia montażowe.
Wszystko, czego potrzebujesz do wybudowania domu z drewna.

Dlaczego dom w paczce?

Nasz zespół od wielu lat pomaga budować domy osobom takim, jak Ty. Wiemy, jak ważnym wydarzeniem w Twoim życiu jest budowa domu. Dlatego traktujemy Twój dom dokładnie tak, jakbyśmy planowali go dla siebie.

Tysiące godzin spędzonych wspólnie z inwestorami, wykonawcami i projektantami były nie tylko okazją do nawiązania wspaniałych relacji. Była to okazja przyjrzeć się procesowi budowy domu z każdej możliwej strony. Wiemy już dokładnie, gdzie i kiedy może pojawić się problem. Korzystając z tej wiedzy, stworzyliśmy rozwiązanie uszyte na miarę dzisiejszych czasów – Twój dom w paczce eneroo Z500.

Budowa domu, niestety nie zawsze przebiega tak łatwo i ekscytująco, jak tego oczekujemy. Ostatnie lata pokazują, że rynek budowlany staje się coraz mniej przewidywalny.

To właśnie brak przewidywalności jest problemem, który wprowadza poważne zakłócenia w życiu inwestora, wykonawcy i naszym. Pewnie domyślasz się o jakie trudności chodzi…

Poniżej przedstawiamy potencjalne przeszkody i rozwiązania, które ułatwią Ci budowę.

  1. Niestabilność cen na rynku – koszt budowy, który zakładasz dzisiaj, najprawdopodobniej zwiększy się jeszcze istotnie przed faktycznym rozpoczęciem budowy. Udzielony kredyt może nie wystarczyć;

  "Twój dom w paczce" to dom bez niespodzianek finansowych. Z nami nie grozi Ci konieczność wstrzymania budowy domu z powodu przekroczenia założonego budżetu. Otrzymujesz gwarancje stałych cen.

  2. Brak dostępności materiałów budowlanych – opóźnienia w dostawach, kolejne przesunięcia, brak konkretnych informacji od dostawców – wykonawca nie będzie czekał wiecznie na Twojej budowie;

  "Twój dom w paczce" to gwarancja terminowych dostaw. Kompletny zestaw materiałów budowlanych otrzymujesz zawsze na czas.

  3. Nieprzemyślany projekt wykonawczy – każdego dnia budowy tracisz pieniądze wskutek zastosowania niekorzystnego doboru materiałów, detali wykonawczych i rozwiązań konstrukcyjnych. Budowa może naprawdę kosztować mniej;

  "Twój dom w paczce" to zoptymalizowany projekt wykonawczy. Wszystkie detale dokładnie dopasowane do technologii szkieletu drewnianego. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na adaptacje projektu.

  4. Dostawy nieodpowiedniej ilości materiałów – źle, gdy po budowie widzisz stertę niepotrzebnie kupionych palet z materiałami budowlanymi. Jeszcze gorzej, gdy kupiłeś za mało i nie masz gdzie dokupić brakującej belki.

  "Twój dom w paczce" to dokładnie wysylekcjonowany zestaw materiałów budowlanych. Otrzymujesz dokładnie to, co będzie Ci potrzebne do budowy domu. Oszczędzasz czas i pieniądze.

  Czym jest dom w paczce?

  Wyobraź sobie taki scenariusz: przeglądasz katalog gotowych projektów domów.
  Wybierasz wymarzony projekt. Kupujesz go.

  Nie musisz jednak poświęcać kolejnych miesięcy na adaptację i optymalizację projektu, poszukiwania i organizację materiałów budowlanych, ratowanie sytuacji podbramkowych, gdy część zamówionych materiałów po raz kolejny nie dotarła na plac budowy. Dlaczego?

  Razem z projektem kupujesz bowiem kompletny zestaw materiałów budowlanych. Od konstrukcji, poprzez termoizolację, aż po wkręty.
  Wszystkie materiały idealnie zoptymalizowane pod kątem
  JAKOŚĆ-CENA-BEZPIECZEŃSTWO.
  Do tego instrukcja montażu, profesjonalnie opracowane detale, wsparcie techniczne praktyków.

  Brzmi pięknie, prawda?

  Tworząc dom w paczce, przyświecała nam właśnie taka wizja przebiegu procesu budowlanego.
  Postawiliśmy sobie za cel stworzyć produkt, dzięki któremu wybudujesz swój dom szybciej, prościej, bezpieczniej i przyjemniej.

  Wizja została spełniona – z przyjemnością prezentujemy Ci unikalny sposób na budowę domu – Twój dom w paczce eneroo Z500

  „Twój dom w paczce” to pakiet projektów, zestaw materiałów oraz wsparcie techniczne.

  Firma eneroo nie pełni usług budowlanych.

  Zapraszamy do skorzystania z usług budowlano-montażowych naszych doświadczonych partnerów.

  Skontaktujemy Was uwzględniając lokalizację oraz termin budowy.

  Każdy “Twój dom w paczce” zawiera :

  Zestaw materiałów budowlanych do stanu surowego otwartego w tym pocięta i ponumerowana konstrukcja, wkręty i inne łączniki konstrukcyjne, materiały izolacyjne i uszczelniające, płyty wykończeniowe wewnętrzne oraz system tynkarski.

  Projekt architektoniczno-budowlany, techniczny i wykonawczy oraz zalecenia montażowe;

  Profesjonalny komputerowy model 3D konstrukcji, stworzony z myślą o łatwiejszym montażu konstrukcji , Obsługa na smartfon, tablet i komputer.

  Bezpłatny pakiet konsultacji telefonicznych online z naszymi ekspertami, podczas których otrzymasz pełne wsparcie z zakresu budowy Twojego domu w paczce.

  Jak wygląda zakup i realizacja „Twojego domu w paczce”?

  Wejdź na stronę eneroodomy.pl i wybierz projekt który jest dla Ciebie najlepszy

  Przejdź do zakładki kontakt, wybierz dogodną formę kontaktu w celu omówienia wątpliwości i uzyskania ostatecznej oferty uwzględniającej czas i miejsce realizacji Twojej inwestycji.

  Kiedy podejmiesz decyzję podpiszemy z Tobą umowę zawierającą wszystkie niezbędne informacje, warunki współpracy i termin dostawy

  W czasie oczekiwania na "Twój dom w paczce" udostępnimy Ci projekt i pomożemy Ci przygotować się do realizacji budowy.

  Dostawa zestawu materiałów to jeszcze nie koniec naszej współpracy, do momentu kiedy zamkniesz etap budowy stan surowy otwarty będziemy z Tobą wspierając proces budowy.